Peruk kullanmak hakkında temel bilgiler

Peruk kullanmak hakkında temel bilgiler

Peruk kullanmak hakkında temel bilgiler.

Günümüzde Peruk kullanarak saçlarınızı boyatmaya gerek kalmadan istediğiniz zaman ve çabucak sarışın da olabilirsiniz kızıl da. Yüzlerce model ve renk arasından isteğinize uygun dilediğiniz seçimi yapabilir, ister uzun ister kısa rengarenk çeşitleriyle her zevke uygun peruk ile ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Bayanların içinden gelen sürekli yenilenme, kendini iyi hissetme değişim isteğini tatmin etmekteki en hızlı, pratik ve etkili üründür Peruklar.

Peruklar temelde Gerçek saç ve sentetik saç olmak üzere ikiye ayrılır. Gerçek saç peruklara boya yapılabilir, fön çekilebilir, maşa yapılabilir ve ayrıca dilendiği gibi rahatça kuaförlük işlemlerine tabi tutulabilir. Sentetik Fiber Kanekalon saçlar da yıkanabilmekte, taranabilmekte, maşa yapılabilmektedir ayrıca parlama yapmazlar ve gerçek saçtan ayırt edilemezler. Fiber perukların gerçek saçlara nazaran en önemli farkları boya yapılarak renklerinin değiştirilme olanağı olmamasıdır.

Peruk kullanmak herkesin yapabileceği kadar pratik ve kolay bir işlemdir, hiçbir zorluğu yoktur. Uzun saçlı bayanlar takmadan önce atkuyruğu olarak kendi saçlarını toplayarak ve peruk bonesi kullanarak uygulamaya başlayabilirler.

En kaliteli ürünleri en iyi fiyatlara sahip olabilmenizi sağlamak için Peruk Vitrini Markası olarak sizlere hizmet vermekteyiz, sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek en güncel modellerden ve yeniliklerden bizimle haberdar olabilirsiniz.

 

Peruk saç renk ve modellerimiz aşağıda listelenmiştir